--      O nas      --      Cennik      --      Nasze prace      --      Kontakt      --


       Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz

Wykonujemy prace związane z wykończeniem remontem i adaptacją wnętrz. Świadczymy usługi remontowe i budowlane dla firm oraz osób prywatnych.
Przyjmujemy wszelkie zlecenie remontowo wykończeniowe.

Położenie glazury jest wielką sztuką. W tej branży znajdziesz glazurników, który ułożą w sposób profesjonalny glazurę, terakotę i gres w Twoim domu, firmie i w basenie.

Pełen zakres usług glazurnicznych: układanie płytek ściennych, podłogowych, klinkierowych, przemysłowych oraz elewacyjnych. Skorzystaj z pomocy fachowców, dzięki nim Twoja kuchnia, łazienka będzie miała niepowtarzalny urok i czar.

Wysokiej jakości usługi i doradztwo glazurnicze.

Układanie płytek ceramicznych (glazurnictwo) to jeden z podstawowych elementów prac remontowych i wykończeniowych. Płytki ceramiczne takiej jak: glazura, gres, terakota można mocować do podłoża na kilka sposobów, choć najczęściej robimy to metodą "na klej".

Oferujemy pomoc w zakresie aranżacji, a na Twoje życzenie - wszelkie materiały zakupujemy i dostarczamy samodzielnie. Podczas realizacji prac możemy korzystać z materiałów własnych, tj. farby, gruntowniki i masy szpachlowe. Zapewniamy wysoki standard, szybkie, solidne i rzetelne wykonanie zleceń.

Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz
w tym:
   * zabudowa kuchni
   * malowanie
   * przebudowa instalacji elektrycznych
   * przeróbki hydrauliczne
   * montaż paneli podłogowych i ściennych
   * klimatyzacja
   * układanie glazury i terakoty
oraz wszelkie inne prace wykończeniowe.
    MALOWANIE
    TAPETOWANIE
    GLAZURA - TERAKOTA
    ELEKTRYKA
    HYDRAULIKA
    PANELE
    PARKIETY
    KLIMATYZACJA
Realizacja: www.idakost.com